ÜRETİM

Çalışkan Isı Cihazları, bugün Denizli Organize Sanayi Bölgesinde, kendi bünyesi içinde 10. 000 m2 açık, 8.000 m2 kapalı alan da entegre bir tesis olarak üretim yapmaktadır. 1970 yılında Sanayi sitesinde üretimlerini sürdüren firma, üretimini 1989 yılında Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde  gerçekleştirmeye başlamıştır.

Makine parkı olarak rakiplerine göre oldukça büyük ve çeşitli olan Çalışkan Isı Cihazları kaliteli personeli, teknolojiyi yakından takip etmesi sayesinde de oldukça beğenilen kaliteli ürünler üretmektedir.

Ürünler  kendine ait “Faydalı Model” ve “Endüstriyel tasarım modelleri”ne sahiptir. Modeller kullanış ve görsele göre çok hassas ve titizlikle tasarlanır. Ürünler kullanacak olan müşterilerin  göz zevki ve dekoratif uygunluğuna hitap edecek çeşitlilikte ve alıcılıkta modeller tasarlanarak modern görsel anlayışlar ışığında üretilmektedir.

Gerçekleşen tasarımlar çeşitli testlere sokulur. Hem tasarım hem üretim aşamasında test, kontrol ve denetim mekanizması ürün kalitesini belirleyen bir üretim politikasıdır.

Çalışkan Isı Cihazları üretim sürecinde çevrenin korunması konusunda ileri hassasiyet göstermektedir. Ürünlerimizde kullanılan boya emaye olduğundan dünyanın en çevreci boyasıdır. Sadece ürün kalitesi değil,  insan ve çevre sağlığı da firmanın en çok önemsediği unsurlardandır.
yükleniyor..